Bezpłatne zwroty

TO JEST TO.

Stefan Tisseyre i efektowna kolekcja Lee® z logo


Przygotowując wyjątkową limitowaną edycję T-shirtów i kurtek z łatami z logo Lee® , sięgnęliśmy do stylu lat 90. W związku z tym poprosiliśmy znanego z efektownych stylizacji Stefana Tisseyre z Paryża, aby wypróbował nasze propozycje.

Tego lata w całej Europie osobowości takie jak Stefan pokazały, że T-shirty z logo przeżywają swoją drugą młodość. Podobnie jak dżinsy są to wyjątkowo uniwersalne ciuchy, które można nosić praktycznie ze wszystkim. Są modne, atrakcyjne i łatwe w stylizacji, co wcale nie jest tak powszechne w świecie mody.


“Od wielu lat jestem fanem marki Lee. Ich kroje, kolory i detale to jest to, co naprawdę lubię!” -Stefan.Wzory retro, modne fasony, dodająca świeżości bawełna i podwinięte rękawy: właśnie przygotowaliśmy całą kolekcję letnich ubrań z logo Lee®, które wyglądają fantastycznie z denimem.

Można je nosić z dżinsami i tenisówkami, a nawet do bardziej eleganckich stylizacji (pod koszulę, kurtkę inspirowaną odzieżą roboczą lub pilotkę), aby dodać im odrobinę punkowej mody. Efektowne kombinacje kolorów i stylistyka retro nadają naszym nadrukom oryginalnego charakteru lat 90.

Stefan od trzech lat pracuje jako model. Pochodzi z południa Francji, ale teraz mieszka w Paryżu, gdzie pracował jako instruktor pływania i gdzie został zauważony przez fotografa modowego, który przekonał go do spróbowania sił w modelingu. Nie żałuje decyzji, którą wtedy podjął.

“Kiedy byłem młodszy nie przypuszczałem, że mogę tak żyć. Lubię to, co robię, a dzięki tej pracy dużo podróżuję i mam okazję ciągle poznawać nowych ludzi”. – Stefan


Szybki rzut oka na profil Stefana na Instagramie potwierdza jego pasję do podróży. Wszędzie gdzie jest, czy na sesji w Marrakeszu, Australii lub Dubaju, czy w ulubionych miejscach w Hiszpanii i Portugalii, robi zdjęcia i filmy, którymi dzieli się ze swoimi fanami.

Kiedy jest w domu, lubi rozpoczynać dzień wcześnie rano: biega po mieście przed sesjami, castingami i wywiadami. Chodzi na siłownię, ale bez przesady, dobrze się odżywia i tak jak my, lubi siebie. Swój styl określa jako „surf cool”, czyli fajne T-shirty w prostych kolorach i dobieranie do nich reszty ubioru w prosty i niewymuszony sposób.


Stefan jest (co oczywiste) wielkim fanem marki Lee®. Od wielu lat nosi nasze dżinsy, a my obok T-shirtów z limitowanej edycji, tego lata oferujemy całą gamę ubrań stworzonych z myślą o słonecznej pogodzie.

Koszulki i T-shirty z nadrukami, jednokolorowe i w pasy, denimowe koszule z efektem znoszenia i wiele więcej. Chcesz zrobić wrażenie tego lata? Możesz na nas liczyć.

Back to top

VF INTERNATIONAL S.A.G.L., whose registered office is at Via Laveggio, 5, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration number Stabio - CH-514.4.028.163-8, VAT Number CHE-111.650.898