zł PLN
Zamknij

Black Friday - Przeceny

 

 

  Thanks for shopping at Lee. The Black Friday promo will be back next year

Nie możesz się doczekać Black Friday 2018? My też! W między czasie możesz zapoznać się z naszą szeroką kolekcją jeansów, kurtek oraz koszul. Przygotuj listę zakupów na 23 listopada! Znajdziesz tu wszystko – od ubrań na wieczór po te zupełnie codzienne.

 

Black Friday – co to jest?

Tak jak nasze jeansy Black Friday narodził się w USA I zdobył popularność na całym świecie. Black Friday to największe szaleństwo zakupowe rozpoczynające okres zakupów bożnonarodzeniowych.

 

Kiedy przypada Black Friday?

Black Friday powiązany jest z amerykańskim Świętem Dziękczynienia, które obchodzone jest w 4 czwartek listopada. Black Friday świętuje się następnego dnia. W tym roku Black Friday przypada na 23. listopada.

Odkryj inne propozycje Lee

Denim jackets and more for men & women | Lee Jeans

Kurtki

Z naszą kolekcją zawsze modnych i oryginalnych kurtek dżinsowych nie musisz iść na żadne modowe kompromisy, nawet kiedy temperatura zaczyna spadać.

Kup kurtki
Men's clothing | Denim | Lee Jeans

Odzież męska

Twoje nowe klasyki zachwycą oryginalnością. Odkryj najnowszą kolekcję jeszcze dziś.

PRZEGLĄDAJ DLA MĘŻCZYZN
Women's clothing | Denim | Lee Jeans

Odzież damska

Życie jest za krótkie, aby wybierać banalne stroje i przeciętne dżinsy. W tym sezonie upewnij się, że Twoja szafa jest pełna ubrań, które będziesz uwielbiać nosić.

PRZEGLĄDAJ DLA KOBIET
Fit guide | Lee Jeans

INFORMATOR O KROJACH

Każdy z nas ma jakiś ulubiony krój. Swój własny możesz poznać od podszewki właśnie tutaj.

POKAŽ MI
Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.