zł PLN
Zamknij

Black Friday - Przeceny

 

 

  Thanks for shopping at Lee. The Black Friday promo will be back next year

Nie możesz się doczekać Black Friday 2018? My też! W między czasie możesz zapoznać się z naszą szeroką kolekcją jeansów, kurtek oraz koszul. Przygotuj listę zakupów na 23 listopada! Znajdziesz tu wszystko – od ubrań na wieczór po te zupełnie codzienne.

 

Black Friday – co to jest?

Tak jak nasze jeansy Black Friday narodził się w USA I zdobył popularność na całym świecie. Black Friday to największe szaleństwo zakupowe rozpoczynające okres zakupów bożnonarodzeniowych.

 

Kiedy przypada Black Friday?

Black Friday powiązany jest z amerykańskim Świętem Dziękczynienia, które obchodzone jest w 4 czwartek listopada. Black Friday świętuje się następnego dnia. W tym roku Black Friday przypada na 23. listopada.

Odkryj inne propozycje Lee

Denim jackets and more for men & women | Lee Jeans

Kurtki

Z naszą kolekcją zawsze modnych i oryginalnych kurtek dżinsowych nie musisz iść na żadne modowe kompromisy, nawet kiedy temperatura zaczyna spadać.

Kup kurtki
Men's clothing | Denim | Lee Jeans

Odzież męska

Twoje nowe klasyki zachwycą oryginalnością. Odkryj najnowszą kolekcję jeszcze dziś.

PRZEGLĄDAJ DLA MĘŻCZYZN
Women's clothing | Denim | Lee Jeans

Odzież damska

Życie jest za krótkie, aby wybierać banalne stroje i przeciętne dżinsy. W tym sezonie upewnij się, że Twoja szafa jest pełna ubrań, które będziesz uwielbiać nosić.

PRZEGLĄDAJ DLA KOBIET
Fit guide | Lee Jeans

INFORMATOR O KROJACH

Każdy z nas ma jakiś ulubiony krój. Swój własny możesz poznać od podszewki właśnie tutaj.

POKAŽ MI
Back to top

VF INTERNATIONAL S.A.G.L., whose registered office is at Via Laveggio, 5, 6855Stabio, Switzerland. Company Registration number Stabio - CH-514.4.028.163-8, VAT Number CHE-111.650.898