zł PLN
Zamknij

JAK NOSIĆ SCARLETT

Clara Berry poznaje bliżej nasze najpopularniejsze rurki


Poznajcie Clarę Berry, 23-letnią aktorkę i modelkę, miłośniczkę oryginalnego stylu retro i eklektycznych akcesoriów (od kociaków i bejsbolówek po wielkie ryby i czapki wikingów). Jeśli chodzi o kwestię ubierania się, podchodzi do tego z luzem, zakładając wszystko, co wpadnie jej w oko. 

Poprosiliśmy Clarę, aby wypróbowała nowe wersje naszych kultowych rurek Scarlett, które fenomenalnie akcentują figurę, są ponadczasowe i zawsze modne. To nasz najsmuklejszy i najbardziej sexy model, który napina i utrzymuje wszystko na swoim miejscu, a jego trzy wersje: High, Mid i Low, sprawią że będziesz miała (co najmniej) trzy kolejne powody do radości.
Clara nie potrafi zdecydować się na ulubiony styl dżinsów. Podobają jej się wszystkie, w zależności od chwili: czasem lubi proste nogawki, akcenty disco lub dzwony w stylu lat 90.! Scarlett Mid to sięgająca nad kostkę wersja ze średnim stanem. Wykonana została z denimu w stonowanym odcieniu niebieskiego i wykończona dopasowanymi nićmi, które podkreślają prosty styl.


Na koniec daliśmy jej nasze kultowe rurki z podwyższoną talią, które wygładzają wszystko co trzeba, a mniejsze tylne kieszenie znakomicie akcentują kształt pośladków. Clara wybrała model w jasnoniebieskim odcieniu z wykonanymi ręcznie wytarciami, który wygląda jakby nosiła go od zawsze.


Clara mieszka w Bordeaux i uwielbia podróżować. Większość czasu spędza w pracy, a jej typowy dzień nie ma nic wspólnego z rutyną. Jako modelka powoli i skutecznie pnie się po kolejnych stopniach kariery. U niej wszystko sprowadza się do „ruchu” – teraz czerpie pełnymi garściami z podróży, delektuje się pysznym jedzeniem i wyprawami na zakupy, na które pozwala jej ciężka praca. 

Rurki Lee®  Scarlett idealnie pasują do prostego, eklektycznego stylu Clary. Oprócz trzech wysokości talii, oferujemy także modele z wykończeniem selvage, zapięciem na suwak czy niewykończonym dołem – i oczywiście piękną ofertę letnich tkanin denimowych i kolorów. 

Back to top

VF INTERNATIONAL S.A.G.L., whose registered office is at Via Laveggio, 5, 6855Stabio, Switzerland. Company Registration number Stabio - CH-514.4.028.163-8, VAT Number CHE-111.650.898