zł PLN
Zamknij

Lee x Ornamental Conifer

Z Giulio Aprin


Czy możesz się krótko przedstawić? Nazywam się Giulio Aprin, jestem fotografem, filmowcem, twórcą treści i strategiem mediów społecznościowych. Obecnie mieszkam i pracuję we Florencji (Włochy), skąd chcę się przenieść do kolejnego miejsca. Wcześniej 2 lata spędziłem w Londynie. 
Mam wiele pasji. Sport, zwiedzanie świata, czyli podróże, wszystko, co jest kreatywne i wiąże się ze sztuką. Od muzeów po architekturę. Uprawiałem wiele dyscyplin sportowych. Od 6 lat jestem trenerem w parkour i freerunningu. 
Kocham naturę i jej siłę. Natura jest najważniejszym źródłem życia na naszej planecie, dlatego powinniśmy ją jeszcze bardziej chronić i o nią dbać. Cieszyć się nią bardziej. 
Nie lubię dyskryminacji, nie lubię ignorancji. Nie lubię ludzi, którzy osądzają innych. 
Szacunek we wszystkich aspektach to klucz do sukcesu. A wszystko zaczyna się od szacunku do samego siebie.
W jaki sposób Twój zawód wiąże się z modą?W ścisłym tego słowa znaczeniu nie interesuję się światem mody. Z pewnością jednak jestem z nim związany, ponieważ jako fotograf i osoba kreatywna stale mam z nim kontakt. Ale lubię postrzegać siebie jako zewnętrzne oko na modę, muszę patrzeć na nią i uchwycić to, co czuję i co mnie porusza.
.

Jak postrzegasz markę Lee? Lee, to jedna z pierwszych marek dżinsowych w historii; zawsze lubię zgłębiać początki marek, a te, które najbardziej mnie fascynują, mają swoje źródło w odzieży roboczej. I oczywiście marka Lee stworzyła jeden z najlepszych modeli, jaki kiedykolwiek powstał,
mianowicie „jednoczęściowy kombinezon/ogrodniczki”. To naprawdę niesamowity produkt, który jest równie przydatny dla pracowników, jak i rolników. Właśnie to przychodzi mi na myśl, kiedy słyszę słowo Lee.
Co myślisz o naszej współpracy z Coniferem? Czy znałeś go wcześniej, co myślisz o jego stylu, jego sloganach… Nic nie wiedziałem o tej współpracy, ale absolutnie popieram ją. Zawsze byłem fanem ręcznie malowanej typografii i surowego stylu na dżinsach.
Wysoka jakość zmieszana z kreatywnym akcentem, który daje poczucie bycia w świecie motocyklistów i kolekcjonerów starych samochodów.


Czy ubrania dżinsowe to kluczowy element Twojej garderoby? Na jakie okazje je zakładasz? Odzież dżinsowa to podstawa każdej garderoby. Zawsze noszę spodnie dżinsowe, czarne lub klasyczne ciemnoniebieskie. Lubię też dżinsowe kurtki. Dżins jest dobry na każdą casualową okazję.
Jak wygląda Twój typowy tydzień?Dużo pracuję na laptopie: edytowanie filmów, sprawdzanie e-maili, nauka i PR, z każdego miejsca na świecie. Weekendy lubię spędzać ze znajomymi, organizując wycieczki i odkrywając świat przyrody. Góry, morze, kajaki, wędrówki po górach itp.
W ciągu tygodnia mam spotkania służbowe, nagrywam klipy wideo na potrzeby moich kanałów, dla klientów i innych osób. Nawiązuję nowe kontakty, czasem też podróżuję.

Powinienem też zacząć trochę ćwiczyć, bo tracę energię, ha ha.
.

Jak ważna jest dla Ciebie społeczność cyfrowa? W jaki sposób włączasz ją w swoje codzienne życie? Wielu z moich dobrych, bliskich znajomych żyje światem mediów społecznościowych. Sam nie jestem wielkim fanem słowa „influencer”, ponieważ jestem po prostu sobą i wykorzystuję swoje umiejętności, moją pracę, fotografię do przedstawiania siebie. Niemniej jednak społeczność jest zdecydowanie ważna nie tylko z punktu widzenia marketingu, ale przede wszystkim ze względu na aspekt społeczny. 
Daje Ci możliwość nawiązania kontaktu z wieloma niesamowitymi ludźmi, a Ci, którzy sprawiają, że taka społeczność staje się duża i ważna, nie są wcale influencerami, tylko osobami, które zawsze mają do opowiedzenia jakąś historię, uśmiech lub dobre słowo i pozwalają patrzeć na świat z różnych perspektyw. Chciałbym mieć trochę czasu, aby spędzić czas z ludźmi z mojej społeczności i mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się z nimi zobaczyć i wspólnie przeżyć jakąś przygodę.


Odzież dżinsowa to podstawa każdej garderoby. Zawsze noszę spodnie dżinsowe, czarne lub klasyczne ciemnoniebieskie. Lubię też dżinsowe kurtki. Dżins jest dobry na każdą casualową okazję.


Co jest źródłem Twoich inspiracji? 
Filmy, fotografia filmowa i chaos, który mam w głowie.

Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.