zł PLN
Zamknij

Move Your Lee

Julien Duquaire


Poznajcie Juliena Duquaire, 27-letniego modela/fotografa/triatlonistę, który nie tylko potrafi przygotować pyszne ciasteczka truskawkowe, czego nauczył się w szkole kucharskiej, ale także z pasją troszczy się o swoje supersłodkie kociaki. Julien mieszka w Bordeaux, uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury, czym dzieli się ze światem na Instagramie.

Jego zainteresowania znacznie wykraczają poza świat mody, a on sam nie potrafi usiedzieć w miejscu, a więc idealnie nadaje się do rozmowy na temat naszej kampanii Move Your Lee.


Ponieważ Julien jest zawsze w ruchu – jeżdżąc na rowerze, biegając, czy też wspinając się na kolejny szczyt w jakiejś pięknej części świata – chcieliśmy sprawdzić, jak spodobają mu się nasze dżinsy Rider. To jedna z naszych najbardziej przebojowych pozycji, która idealnie łączy w sobie dopasowanie i luz, zapewniając prawdziwą swobodę ruchów i niebanalny styl.

A to przecież jest kluczowe dla osób prowadzących aktywny styl życia. Julienowi najbardziej spodobał się nie tylko krój, ale i wygoda, z jaką spodnie się noszą. To jednak nie wszystko. Podczas odkrywania naszej kolekcji Julien zachwycił się także naszym świeżym i modnym podejściem do koszul, swetrów, koszulek i kurtek. Możemy z dumą powiedzieć, że zdobyliśmy kolejnego oddanego fana, na którego pięknych zdjęciach zapewne już wkrótce zobaczymy nasze oryginalne stylizacje.


„To, co najbardziej przekonuje mnie do kampanii Move Your Lee to nacisk na modne stylizacje dla mężczyzn i kobiet. Lee doskonale rozumie, że współczesny mężczyzna jest w nieustannym ruchu i musi umiejętnie łączyć pozornie sprzeczne aspekty życia zawodowego, rodzinnego, zainteresowania sportowe, spotkania ze znajomymi…”


Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.