zł PLN
Zamknij

Move Your Lee

Z Julieta Padros


Czy możesz się krótko przedstawić? Nazywam się Julieta, mam 22 lata. Jestem z Barcelony, ale teraz mieszkam w Londynie. Pasjonuję się modą, muzyką, kinem i podróżowaniem.
W jaki sposób Twój zawód dziennikarza i menedżera społeczności internetowych wiąże się z modą? Lubię pisać o modzie, myślę, że to kluczowy element branży modowej i tym właśnie się zajmuję jako menedżer społeczności dla niektórych marek modowych.
Jak postrzegasz markę Lee?Dla mnie to kultowa marka, która wie, jak się zmieniać i podążać za trendami, jednocześnie nie tracąc swojego klasycznego stylu. Z pewnością jest to obowiązkowa marka dla miłośników dżinsów i niezobowiązującego stylowego wyglądu na co dzień.
.

Co sądzisz o kampanii Move Your Lee? A co konkretnie o linii Scarlett? Uwielbiam tę kampanię! A krój Scarlett szczególnie… to moja ulubiona linia. Od kiedy odkryłam ją w zeszłym roku, noszę ją cały czas.
Czy ubrania dżinsowe to kluczowy element Twojej garderoby? Dokładnie, noszę je na okrągło! Dżinsowe spodnie, spódnice, koszule i kurtki mam zawsze w mojej szafie.


Jak wygląda Twój typowy tydzień? W tej chwili wszystko kręci się wokół pracy, a następnie znalezienia czasu na Instagram, zdjęcia… i poznawanie mojego nowego miasta, Londynu!
Jak ważna jest dla Ciebie społeczność cyfrowa? W jaki sposób włączasz ją w swoje codzienne życie? Dla mnie jest to świetny sposób na prowadzenie swoistego dziennika mojego życia, stylu, podróży i tego, co lubię. Jest taką platformą dla wszystkich, którzy mnie obserwują, aby mnie lepiej poznać.
.

Co jest źródłem Twoich inspiracji? Inspiruje mnie wiele różnych rzeczy, przede wszystkim to, co lubię: muzyka, kino, magazyny o modzie, Instagram, przypadkowi ludzie, których widzę, idąc ulicą… ale jeśli chodzi o modę, podążam za intuicją.
Co robisz, aby nie wpaść w rutynę? Staram się zawsze robić coś innego! Jak na przykład przyjazd do Londynu na kilka miesięcy.


Inspiruje mnie wiele różnych rzeczy, przede wszystkim to, co lubię: muzyka, kino, magazyny o modzie, Instagram, przypadkowi ludzie, których widzę, idąc ulicą… ale jeśli chodzi o modę, podążam za intuicją.


W jaki sposób odróżniasz się od innych influencerów? Czym jest to COŚ, co czyni Cię wyjątkową w stosunku do innych?Nie wiem… Po prostu robię to, co lubię. Może w tym tkwi cała tajemnica! No i nie traktuję siebie zbyt poważnie w tym świecie Instagramu.

Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.