zł PLN
Zamknij

Lee x Ornamental Conifer

Z Laura Trevijano


Czy możesz się krótko przedstawić? Nazywam się Laura, mam 27 lat, urodziłam się i wychowałam w Madrycie. Uwielbiam fotografię i filmowanie, montaż i praktycznie wszystko, co się z tym wiąże! Jeśli chodzi o to, czego nie lubię – to, choć może wydać się to trochę dziwne, próbowania ubrań. Uwielbiam modę i zakupy, ale po prostu nie lubię przymierzania ubrań, więc opracowałam swój sposób, aby stwierdzić, czy coś mi pasuje czy nie, patrząc na to!
W jaki sposób Twój zawód wiąże się z modą? Mam konto na Instagramie i swój kanał na YouTube, na których jest dużo mody. Uwielbiam ubrania w stylu boho i podstawowe ciuchy z jakimś oryginalnym akcentem, który sprawia, że się wyróżniają.
.

Jak postrzegasz markę Lee? ITak bardzo kocham markę, że namówiłam moją mamę, aby włączyła jej produkty do swojego sklepu odzieżowego, który kiedyś prowadziła. Sprzedawała różne marki, w tym także Lee, a dla mnie oznaczało to, że mogłam mieć tyle dżinsów, ile chciałam i to było wspaniałe!
Co myślisz o naszej współpracy z Coniferem? Czy znałaś go wcześniej, co myślisz o jego stylu, jego sloganach…?Nie znałam go wcześniej, ale przez ostatnie tygodnie oglądałam jego prace. Najbardziej podoba mi się to, jak bawi się różnymi czcionkami, przez co ozdabiane nimi ciuchy nabierają fajnego stylu retro.


Co myślisz o modelach, które spersonalizował dla nas (dżinsy Rider / Scarlett, t-shirty, dżinsowe kurtki, skórzane ramoneski)?Jego dodatki zmieniły je ze zwykłego elementu garderoby w efektowny ciuch, czyli coś czego właśnie szukam w modzie.
Czy ubrania dżinsowe to kluczowy element Twojej garderoby? Na jakie okazje je zakładasz? Dokładnie tak, praktycznie żyję w spodniach dżinsowych, spódnice dżinsowe są mi niezbędne w lecie, a kurtki dżinsowe to podstawowe ubrania w mojej szafie, które zakładam na bardziej eleganckie okazje lub na co dzień. Miałam nawet torebkę dżinsową…
.

Jak wygląda Twój typowy tydzień? Twoje aktywności, stylizacje, osoby, z którymi się spotykasz lub pracujesz… W moim życiu nie istnieje coś takiego, jak typowy tydzień. Mam dość szalony grafik. Mnóstwo czasu spędzam na montowaniu filmów na komputerze, nagrywaniu scen w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz… Poznaję naprawdę niesamowitych ludzi na różnych imprezach, a najlepsze w mojej pracy jest to, że mogę sama układać swój plan dnia, a więc wyznaczam czas na wszystko, co chcę!
Jak ważna jest dla Ciebie społeczność cyfrowa? W jaki sposób włączasz ją w swoje codzienne życie? To pewnie zabrzmi dziwnie, ale ponieważ społeczność hiszpańska jest mi naprawdę bliska i przyjazna, więc postrzegam ją przede wszystkim jako przyjaciela. Jest integralną częścią mojego codziennego życia, ponieważ wszyscy pracujemy na tych samych platformach i mamy podobnych odbiorców.


Praktycznie żyję w spodniach dżinsowych, spódnice dżinsowe są mi niezbędne w lecie, a kurtki dżinsowe to podstawowe ubrania w mojej szafie, które zakładam na bardziej eleganckie okazje lub na co dzień.


Co jest źródłem Twoich inspiracji? Szczerze mówiąc, nie jestem w stanie wymienić tylko jednego. Filmy, książki, muzyka, sztuka, no i oczywiście Pinterest. Mogę się zainspirować wszystkim, w każdej chwili.

Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.