zł PLN
Zamknij

Move Your Lee

Z Malte


Czy możesz się krótko przedstawić?Hej! Nazywam się Malte, mam 25 lat i jestem studentem ostatniego roku medycyny (dyplom w listopadzie 2017 r). Poza nauką uprawiam sport i uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu. Lubię także fotografię i podróże.
W jaki sposób Twój zawód wiąże się z modą? Mój medyczny zawód jest spośród innych profesji najprawdopodobniej najmniej związanym z modą. Wszyscy nosimy białe kitle.
.

Jak postrzegasz markę Lee? Lee oferuje doskonałą odzież na co dzień. Świetne niezobowiązujące ubrania, które sprawdzą się praktycznie przy każdej okazji.


Czy ubrania dżinsowe to kluczowy element Twojej garderoby? 
Szczególnie podoba mi się różnorodność kolekcji na szczyt sezonu zimowego. 
Ubrania dżinsowe są zdecydowanie kluczowym elementem mojej garderoby. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym / wiosennym po dżins sięgam najchętniej.
Jak wygląda Twój typowy tydzień? 
Pobudka, siłownia, szybko do pracy lub na uczelnię. Po pracy idę na siłownię, spotykam się z przyjaciółmi lub zajmuję się wieloma projektami, które robię na boku. Poranne ubieranie się nie ma aż tak wielkiego znaczenia jak wieczorne, kiedy wychodzę na imprezy lub na kolację.
.

Jak ważna jest dla Ciebie społeczność cyfrowa? W jaki sposób włączasz ją w swoje codzienne życie? Moja społeczność jest dla mnie bardzo ważna. Dzielę się z nią wybranymi chwilami z mojego życia, a także moimi stylizacjami itp.


Ubrania dżinsowe są zdecydowanie kluczowym elementem mojej garderoby. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym / wiosennym po dżins sięgam najchętniej.


Co jest źródłem Twoich inspiracji? Moja społeczność. Zawsze motywuje mnie do dalszej pracy i tworzenia jeszcze lepszych treści.

Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.