zł PLN
Zamknij

Move Your Lee

Z Rosie Bea


Cześć, nazywam się Rosie, mam 20 lat i studiuję projektowanie mody na Oksfordzie. Oprócz tego prowadzę swój kanał na YouTubie i bloga. Zawsze byłam kreatywna we wszystkim, co robię, dlatego tak bardzo kocham swoją pracę, która pozwala mi wyrażać swoją pasję do odbiorców moich treści, bez względu na to, czy dotyczą one włosów, makijażu czy mody. Dzięki studiom nabrałam praktyki w rozwijaniu swojego stylu projektowania.
Bardzo ucieszyłam się na propozycję współpracy z Lee, ponieważ praktycznie żyję odzieżą dżinsową! Kampania „Move Your Lee” to znakomity pomysł, ponieważ nikt nie chce być ograniczany przez dżinsy.
.

W pracy wykonuję przeróżne ruchy, czasem kucam na podłodze lub biegnę na wykłady, a więc moje dżinsy muszą mi w tym pomagać! Linia Scarlett to prawdziwy klasyk, który jest bardzo prosty w stylizacji. Bardzo mi się podoba, że można wybrać odpowiednią wysokość talii, która akurat Ci odpowiada.
Odzież dżinsowa zawsze była kluczową częścią mojej garderoby: sukienki, szorty, kurtki itp. Ubrania dżinsowe noszę co drugi dzień, a nawet codziennie. Warto zainwestować w dobre jakościowo dżinsowe produkty, ponieważ mogą służyć przez wiele lat.


Mój typowy tydzień obejmuje warsztaty techniczne lub wykłady na uczelni, zwykle w środy mam wolne, aby nadrobić zaległości w pracy ze szkicownikiem, wtedy też robię zakupy spożywcze. Czasami wychodzimy wieczorem we wtorek lub czwartek, a mój ubiór zwykle składa się z dżinsów i ładnej góry… klasyczne rozwiązanie dla białej dziewczyny.
Od zawsze inspirowała mnie moda minionych epok, zwłaszcza lata 60. i 70. Zawszę lubię mieć jakiś element vintage, aby wyróżnić się na tle panujących aktualnie trendów. Kiedy potrzebuję szybkich inspiracji, otwieram Pinterest. Filmy i telewizja również stanowią dla mnie źródło nowych pomysłów. Niedawno obejrzałam kilka starych filmów z Brigitte Bardot i zafascynowałam się jej klasycznym i prostym stylem.
.

W moim życiu trudno o rutynę, ponieważ mój rozkład zajęć na uniwersytecie zmienia się nieznacznie co tydzień, muszę dotrzymać terminów nagrywania klipów wideo, albo po prostu postanawiam, że wcześniej wracam do domu, więc muszę skończyć wcześniej pracę. Cieszę się także życiem chwilą i nie zawsze traktuję je zbyt poważnie. W tym roku postanowiliśmy ze znajomymi być bardziej spontaniczni i robić takie rzeczy pod wpływem chwili, które są idealne, aby się wyłączyć z trybu pracy.


Warto zainwestować w dobre jakościowo dżinsowe produkty, ponieważ mogą służyć przez wiele lat.


Moje włosy zawsze wyróżniały mnie na ulicy. Zaskakująco trudno jest dobrać odpowiednią fryzuję do rudych włosów, a w przeszłości zdarzało mi się niejednokrotnie poczynić stylizacyjne faux pas. Przy doborze ubrań kluczową rolę pełnią kolory, dlatego muszę być ostrożna, i prawdopodobnie dlatego tak bardzo lubię dżinsy, ponieważ niebieski dobrze komponuje się z rudymi włosami. Nie mam też jakiegoś określonego stylu. Zwykle ubieram się w to, co lubię i może to być coś zupełnie innego każdego dnia. Po prostu łączę wygodę noszenia ze stylem.

Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.