zł PLN
Zamknij

Move Your Lee

Z Tommy Laurens


Czy możesz się krótko przedstawić? Nazywam się Tommy. Mam 27 lat, pochodzę z południa Francji, a od 3 lat mieszkam w Paryżu, gdzie obecnie pracuję. Myślę, że jestem normalnym facetem w moim wieku, który dużo czasu spędza ze znajomymi. Uwielbiam podróżować i często to robię. Moje doświadczenia, miasta, które odwiedziłem i ludzie, których spotkałem – wszystko to miało wpływ na to, kim dzisiaj jestem. Staram się prowadzić zdrowy styl życia i zbudować mocne fundamenty mojej przyszłości.
W jaki sposób Twój zawód wiąże się z modą? Obecnie moim głównym zajęciem jest prowadzenie call center dla francuskiej firmy telekomunikacyjnej. Myślę, że będzie to doskonała trampolina do dalszej kariery. Moja aktualna praca nie wiąże się zbytnio z modą, ale pracowałem kiedyś w słynnym centrum handlowym w Paryżu w butiku znanej marki modowej. Uwielbiałem, kiedy klienci byli zadowoleni z zaproponowanych przeze mnie stylizacji. Teraz czekam na podobne doświadczenia na Instagramie, gdzie publikuję zdjęcia jako model i influencer.
.

Co sądzisz o kampanii Move Your Lee? A co konkretnie o linii Rider? Istnieje zaledwie kilka marek modowych specjalizujących się w dżinsach, i Lee jest niewątpliwie jedną z nich. Move Your Lee to lider wzbudzania nowego zainteresowania dżinsami na całym świecie. Wszyscy noszą dżinsy, których poszczególne kroje mają wpływ na styl konkretnych osób. Linia Rider idzie z duchem młodego, aktywnego pokolenia, które nosi te same dżinsy do pracy i na weekend! Ja też do niego należę.
Czy ubrania dżinsowe to kluczowy element Twojej garderoby? Na jakie okazje zakładasz dżinsy?
Zdecydowanie… codziennie mam na sobie niebieskie dżinsy. Szczególnie lubię wąski i dopasowany krój. Moje dżinsy mają klasyczny kolor, ponieważ chodzę w nich do pracy i po pracy. Bez dżinsów nie czuję się do końca sobą!


Jak wygląda Twój typowy tydzień? Twoje aktywności, stylizacje, osoby, z którymi się spotykasz lub pracujesz… Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach typowych dla pracy biurowej. Pod koniec dnia idę na siłownię (trenuję 5 godzin tygodniowo). Staram się znaleźć czas na wszystko, od spotkań z klientami po wydarzenia na Instagramie. Tak więc cały tydzień dzielę pomiędzy te różne zajęcia. Weekendy to przede wszystkim spotkania ze znajomymi, odpoczynek w domu (to lubię najbardziej) i przygotowanie kolejnych postów na Instagram (np. sesje zdjęciowe). Takie tempo życia sprawia, że dżinsy i dobre tenisówki to zawsze strzał w dziesiątkę!
Jak ważna jest dla Ciebie społeczność cyfrowa? W jaki sposób włączasz ją w swoje codzienne życie? Myślę, że stało się to dla mnie ważne, kiedy ludzie z różnych krajów zaczęli mnie prosić o zdjęcie z nimi, ponieważ obserwują mnie na Instagramie. Nadal mnie to bardzo zaskakuje. Moja społeczność jest ze mną przez cały czas, a ponieważ ciągle otrzymuję od niej wiadomości, muszę się nią zająć i dawać jej więcej z siebie, pozwalając na lepsze poznanie mnie. Myślę, że satysfakcja z bycia docenianym przez innych to zupełnie naturalna ludzka rzecz. Dodaje nam to pewności siebie.
.

Co jest źródłem Twoich inspiracji? Mam jedno główne źródło inspiracji: to moja mama. Była bardzo piękną kobietą (nie tylko dlatego, że jest moją mamą), ale była bardzo lubiana przez osoby, które ją otaczały, odnosiła sukcesy w pracy (pracowała w branży kosmetycznej), miała piękne wartości i szczególnie uwielbiała podróżować. Opuściła ten świat zbyt szybko, a ja wiem, że prowadzę swoje życie tak, jak by się jej to podobało.
Co robisz, aby nie wpaść w rutynę?
Myślę, że moja druga niejako „praca”, czyli bycie influencerem, pomaga mi uniknąć rutyny. Jest to dla mnie ciągle przyjemność i hobby – nawet jeśli czasami muszę być bardzo zorganizowany i zajmuje mi to dużo czasu. Jestem także zagorzałym globtroterem, więc kiedy nie mam zaplanowanej jakiejś wyprawy, jest mi naprawdę smutno! Życie jest zdecydowanie za krótkie na wszystko, co chciałbym zrobić.


Codziennie mam na sobie niebieskie dżinsy. Szczególnie lubię wąski i dopasowany krój. Moje dżinsy mają klasyczny kolor, ponieważ chodzę w nich do pracy i po pracy. Bez dżinsów nie czuję się do końca sobą!


W jaki sposób odróżniasz się od innych influencerów? Czym jest to COŚ, co czyni Cię wyjątkowym w stosunku do innych?
Na początku nie starałem się budować dużej społeczności. Stałem się influencerem właśnie ze względu na nią. Chciałem tylko dzielić się swoimi doświadczeniami, pokazywać wszystkim, co lubię i z czasem stwierdziłem, że warto też iść w stronę promocji tego (nawet jeśli nie jest to wymagane przez markę). Naturalnie, moje posty są coraz częściej sponsorowane, ale staram się być sobą, prowadzić osobisty kanał i nie udawać kogoś innego, kto promuje produkty, na których mu w ogóle nie zależy!

Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.