zł PLN
Zamknij

CHADWICK CRISTOPHER

"Jestem dumny, że mogę nazywać KCMO moim domem“.


Chadwick jest fotografem, muzykiem i twórcą filmowym, który prowadzi studio Wreckcreation Co. na West Side w Downtown, Kansas City. “Mieszkam w centrum od 10 lat i patrzyłem, jak miasto rozrasta się praktycznie z niczego i staje wspaniałym, wciąż rozwijającym się, dynamicznym miejscem.

Wyjątkowo inspirują mnie ludzie, rozliczne historie i ścieżki życia. Jestem dumny, że mogę nazywać KCMO moim domem“.@chadwiiiiick @wreckcreationco


“Lee Jeans pochodzi z Kansas City i jestem dumny z bycia tego częścią. Pamiętam, że nosiłem dżinsy Lee odkąd byłem dzieciakiem, więc ta przygoda jest bardzo ekscytująca“.


Chadwick nosi kurtkę Storm Rider podbitą kożuchem. W 1948 roku marka Lee® opracowała nowy model Cowboy Jacket: kurtkę Lee® Rider. Projektując z myślą o kowboju i jeźdźcu rodeo, marka Lee® wprowadziła krótką, dopasowaną, sięgającą talii kurtkę z pionowym plisowaniem po obu stronach zapięcia z przodu, wyróżniającym się zygzakowatym przeszyciem i kieszeniami na wysokości piersi po obu stronach.Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.