zł PLN
Zamknij

Polityka zwrotów

Tylko dla konsumentów:

W terminie 15 (piętnaście) dni kalendarzowych od dnia nastepujacego po dniu dostawy Towarów maja Panstwo prawo zawiadomic VF International Sagl o rezygnacji z zakupu, nie ponoszac z tego tytulu zadnych konsekwencji i nie podajac przyczyny.

Prosze miec na uwadze, ze z momenten dostarczenia przesylki to klient jest odpowiedzialny za utrzymanie stanu, bezpieczenstwa i nienaruszonej kondycji produktow

Przyczyny zwrotu

Jezeli zmienili Panstwo zdanie i pragna zwrócic zakupione Towary, maja Panstwo prawo anulowac zlozone u nas zamówienie na podstawie art. 47 belgijskiej ustawy z dnia 6 kwietnia 2010 r. o praktykach rynkowych i ochronie konsumenta (implementujacej europejska Dyrektywe w sprawie ochrony konsumentów w przypadku umów zawieranych na odleglosc).

Jezeli zycza sobie Panstwo anulowac Zamówienie, moga to Panstwo zrobic w terminie 15 (piętnaście) dni kalendarzowych od dnia nastepujacego po dniu dostawy Towarów. W takim przypadku zwrócimy Panstwu pelna kwote wraz z oplatami za dostawe uiszczonymi przy skladaniu Zamówienia.

Zwroty Towarów niezgodnych z opisem (dotyczy to oczywistych i latwo zauwazalnych niezgodnosci z opisem, takich jak kolor wyrobu) powinny zostac dokonane w terminie 60 dni od dnia dostawy Zamówienia.

Przyjecie zwrotów dokonanych po przekroczeniu powyzszych terminów bedzie zalezalo wylacznie od naszego uznania.

Towary wadliwe: Towary sa uznawane za wadliwe, jezeli zostaly dostarczone w stanie uszkodzonym, badz w przypadku ujawnienia sie wady fabrycznej w ciagu 2 lat od ich nabycia. Prosimy pamietac, ze artykuly uszkodzone ze wzgledu na ich zuzycie nie sa uznawane za wadliwe.

Procedura zwrotu

Dokonanie zwrotu jest proste, jesli postepuje sie zgodnie z ponizsza instrukcja:

  1. Przejdź do strony SPRAWDŹ SWOJE ZAMÓWIENIE.
  2. Wpisz swój numer zamówienia i adres e-mail podczas składania zamówienia.
  3. Kliknij link „Utwórz zwrot”.
  4. Wybierz produkty, które chcesz zwrócić i wskaż powód zwrotu. Możesz dodać informacje, które w przyszłości pomogą nam udoskonalić nasze produkty i usługi.mówic sie na odbiór. 
  5. Kliknij opcję “Zwrot” i wskaż gdzie i kiedy mamy odebrać Twoje produkty.
  6. Ściągnij I wydrukuj etykietę zwrotu a następnie naklej ją na zewnętrznej części paczki ze zwrotami.
  7. Poinformujemy Cię mailowo, kiedy Twój zwrot zostanie przyjęty. Wszelkie informacje otrzyma osoba, która dokonała zakupu.

Otrzymanie zwrotu pieniedzy

Pragniemy takze zwrócic uwage, ze zwrotem pieniedzy zajmiemy sie dopiero po otrzymaniu Towarów. Po ich otrzymaniu:

  1. Zbadamy zwrócone nam Towary w celu sprawdzenia, czy sa wadliwe, uszkodzone lub czy sa niezgodnie z ich opisem zamieszczonym na Stronie internetowej;
  2. W przypadku, gdy Towary sa wadliwe, uszkodzone lub niezgodnie z opisem zamieszczonym na Stronie internetowej, wedle Panstwa wyboru: (i) dokonamy ich naprawy, jezeli bedzie to mozliwe z technicznego i/lub handlowego punktu widzenia, albo wymienimy je na nowe Towary pozbawione wad lub Towary bedace ich odpowiednikami; albo (ii) zwrócimy cene zaplacona za Towary (wraz z oplatami za pierwotna dostawe). Jezeli nie bedziemy w stanie dokonac zadanej przez Panstwa naprawy lub wymiany Towarów, zwrócimy zaplacona za nie cene (wraz z oplatami za pierwotna dostawe);
  3. W terminie 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania przez nas zwróconych Towarów wplacimy kwote zwracana za Towary na karte platnicza, przy pomocy której Panstwo za nie zaplacili, albo naprawimy lub wymienimy Towary wadliwe lub uszkodzone.

Jezeli zwrócone nam przez panstwa towary nie sa wadliwe, uszkodzone oraz sa zgodne z opisem zamieszczonym na naszej stronie internetowej, badz nie zostaly zwrócone w wykonaniu prawa do odstapienia od umowy wynikajacego z punktu 8 warunków sprzedazy, nie bedzie panstwu przyslugiwal zwrot pieniedzy, a towary zostana panstwu zwrócone.

Wymiana produktów

Wymiana produktów na inne nie jest obecnie mozliwa. Jezeli chcieliby Panstwo otrzymac ten sam Towar, ale na przyklad w innym kolorze, powinni Panstwo zlozyc nowe Zamówienie.

Przy dokonywaniu zwrotu Towarów NALEZY PAMIETAC, ZE

W przypadku otrzymania niewlasciwego artykulu prosimy o niezwloczny kontakt.

Przed wysylka wszystkie artykuly poddajemy kontroli jakosci i sprawdzamy, czy sa wolne od defektów lub wad fabrycznych. W przypadku otrzymania artykulu, który nie jest w idealnym stanie, prosimy o niezwloczny kontakt.

Aby zapewnic jak najszybsza realizacje zwrotu, prosimy o wyslanie wszystkich zwracanych artykulów pochodzacych z tego samego zamówienia w jednej przesylce.

Artykuly nalezy zwracac w oryginalnym opakowaniu, aby zapewnic odpowiednia ochrone podczas transportu. Nie ponosimy odpowiedzialnosci za uszkodzenie lub utrate Towarów w transporcie podczas dokonywania zwrotu.

Prosimy pamietac, ze w czasie, gdy Towary sa w Panstwa posiadaniu, sa Panstwo zobowiazani zapewnic ich bezpieczenstwo oraz utrzymywac je w dobrym stanie.

Prosze miec na uwadze, ze z momenten dostarczenia przesylki to klient jest odpowiedzialny za utrzymanie stanu, bezpieczenstwa i nienaruszonej kondycji produktow.

Przetwarzanie Panstwa danych osobowych

Informacje dotyczace przetwarzania Panstwa danych osobowych w przypadku, gdy zwracaja Panstwo Towary lub otrzymuja zwrot pieniedzy, znajduja sie w dostepnych tutaj [wstawic hiperlacze do Zasadach ochrony prywatnosci.

Back to top

VF INTERNATIONAL S.A.G.L., whose registered office is at Via Laveggio, 5, 6855Stabio, Switzerland. Company Registration number Stabio - CH-514.4.028.163-8, VAT Number CHE-111.650.898