zł PLN
Zamknij
Bardzo nam przykro, ale jesteś spóźniony/a!
Wszystkie czapeczki w sklepach warszawskich zostały rozdane.
Scarlett - rurki do zadań specjalnych
W Lee Jeans® jesteśmy bardzo dumni z naszej historii i kolekcji kultowych fasonów. Scarlett to wyjątkowe rurki, ponieważ są idealne dla wszystkich kobiet. Najbardziej podoba nam się jednak to, że każda nosi je w inny sposób. Teraz chcemy zobaczyć, jak robisz to Ty!
#wearescarlett
Styl i charakter nie mają znaczenia. Chcemy zobaczyć Cię w akcji. Pokaż światu na co Cię stać! Wybierz cechę, która jest dla Ciebie najważniejsza – siła, kreatywność, indywidualność, śmiałość lub oryginalność – i zostań przedstawicielką swojej grupy, zdobywając bezpłatną czapkę z daszkiem #WEARESCARLETT. Podziel się zdjęciami z Tobą i swoją grupą w roli głównej na #WEARESCARLETT.
Ciekawi jesteście, które hasło wygrało?
Zerknijcie poniżej
I am
Scarlett Collection
This is Lee® Scarlett Low, the ultimate 5-pocket skinny with low waist, cute ankle length, smaller back pockets for a super-flattering rear view, and a slick, skinny fit from thigh to ankle.
Back to top

LEEWRANGLER INTERNATIONAL SAGL, whose registered office is at Via Vite 3, 6855 – Stabio, Switzerland, Company Registration Number Stabio CH-501.4.023.528-6, VAT Number CHE-177.767.456 (“Lee” or “we”)”.